למי מתאים הטיפול הכירופרקטי ?

כל אחד יכול להפיק תועלת מטיפול כירופרקטי, בין אם מדובר בתינוקות והגיל הרך, ספורטאים, גיל הזהב, נשים בהריון, אנשים העובדים במשרדים והיי-טק ולאלו שחשוב להם לתחזק את הגוף ולשמר אותו במצב האופטימאלי.

המטופלים יכולים לבחור ממגוון הטיפולים הידניים כאשר הכירופרקט מתאים לכל מטופל/ת את הטכניקה המתאימה ביותר ואת רמת החוזק והלחץ עפ”י המצב הרפואי של המטופל ועפ”י בחירתו.

עובדי משרד והייטק: כיום ידוע לנו שישיבה מרובה בסביבת עבודה הינה אחד הגורמים הבולטים בעולם לפציעות עבודה, תביעות משפטיות הגורפות מיליונים מחברות הייטק ובנקים. מחקרים מראים שישיבה מרובה, כאשר סביבת העבודה אינה עומדת בתקן הארגונומי, יכולה להוות בעיה רצינית ולגרום לתסמיני כאב נוראיים ולבעיות אורתפדיות חמורות.

מתן ייעוץ ארגונומי, בשילוב טיפול כירופרקטי, נועד להוריד מהלחצים הביומכניים הנוצרים עקב ישיבה מרובה, לתקן את הבעיות האורתופדיות, להפחית את הכאב, לשמר ולתחזק את המבנה הגופני ולמנוע מפציעות אלו לחזור בעתיד.
ספורטאים ואצנים: כירופרקטיקה משרתת את אלו המתעסקים בספורט אתגרי, אצנים, כדורגלנים וכל ספורטאים אחרים המנסים לשפר את היכולות הגופניות שלהם. מאחר וכירופרקטיקה משפרת את זמן התגובה של השרירים ומערכת העצבים, מגדילה ומשמרת את הטווח תנועה של המפרקים ומאזנת את תפקוד השרירים האגוניסטים ואנטגוניסטיים, כל אדם העוסק בספורט כזה או אחר יכול ליהנות מטיפול כירופרקטי ולראות תוצאות במגרש.

פוסט 3: כירופרקטיקה כדרך חיים

אנשים המתחייבים לדאוג לבריאותם לטווח הארוך בעזרת כירופרקטיקה, מוצאים שהרבה מבעיות הבריאות שלהם דועכות והם נהנים מאיכות חיים גבוהה יותר ובריאות אופטימאלית.

הכירופרקט מיומן ומוכשר לאבחן ליקויים ביומכניים בגוף (לא רק בעמוד השדרה), המהווים הפרעה בתקשורת שבין מערכת העצבים לגוף וגורמים ללחץ מכני ממשי על הגוף, לאתר את אותם ליקויים, לטפל ולשקם את הגוף על-מנת שמערכות העצבים, השלד והשריר יתפקדו בהרמוניה עם מינימום לחצים. דבר זה יעניק הזדמנות לגוף לתפקד במלוא הפוטנציאל ובצורה האופטימאלית.

 כאשר יש פחות הפרעה במערכת העצבים, יש זרימה של מידע העובר דרך מערכת העצבים לשאר חלקי הגוף.

יותר זרימה עצבית משמעותה תפקוד טוב יותר של איברי הגוף, הפחתה בכאב, שיפור מערכת החיסון, הרגשה טובה יותר, שיפור גמישות ותנועה, פחות מתח נפשי ויותר אנרגיה – זוהי בריאות אמיתית!

אהבת? נשמח לשיתופים....

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השאר תגובה כאן

גלילה למעלה
אורתו ספורט תנועה
בואו נדבר על זה...

מעוניינים בפרטים?

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.